^Do góry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

PAterek

Partnerzy

nakło

Zimowa opowieść o poszukiwaniu szczęścia.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

24 listopada w bibliotece w Paterku odbyło się spotkanie DKK, na którym omawiano książkę Anny Sońskiej pt. ”Garść pierników, szczypta miłości”, która jest debiutem literackim autorki. Główna bohaterka Hania jest nowoczesną, silną i niezależną kobietą. Zraniona przed laty, postanawia, że już nigdy więcej się nie zakocha. Ale czy na pewno? Wszystko się zmienia, gdy na jej drodze staje Wiktor, szef firmy marketingowej, z którym ma przeprowadzić wywiad.Klubowiczki w czasie dyskusji zwróciły uwagę na kilka ważnych problemów, które porusza autorka w swej powieści: przemoc w rodzinie, adopcja dzieci, stresująca praca w korporacji oraz miłość i szczęście, na które warto sobie pozwolić.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 29 grudnia 2016 r. o godz.16.00, a rozmawiać będziemy o książce M.K. Krefelda „Zaginiony”.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa