^Do góry

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere


Paterek
Nieoficjalna Strona Internetowa
zdzislaw.sell@paterek.info.pl

PAterek

Partnerzy

nakło

Sam Zeus wręczał laury na Gali Talentów.

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Już poraz drugi w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Paterku zorganizowano Galę Talentów. W atmosferę niezwykłości, jaka miała za chwilę nastąpić, wprowadził nas Zeus, który wraz ze swoją córką boginią Afrodytą organizują na Olimpie ucztę. Zaproszeni na nią są tylko bogowie- istoty posiadające nadzwyczajne cechy i umiejętności. Nie ma tu miejsca dla zwykłych śmiertelników. Okazuje się jednak, że w dalekiej przyszłości, w XXI wieku, w Europie, w Polce w takiej wsi jak Paterek, w ZS im.Jana Pawła II są ludzie obdarzeni wielkimi talentami, którzy nie tylko je mają, ale przede wszyskim rozwijają. Tak oto w scenerii boskiego Olimpu na ucztę bogów zostają zaproszeni śmiertelnicy z Paterka, na głowę których Zeus włoży laur zwycięstwa.

Każdy z nas posiada jakiś talent. Możemy go "zakopać" albo "pomnażać". Od nas samych zależy nasze życie. Rozwijanie talentów nie byłoby możliwe, gdyby nie praca i zaangażowanie rodziców oraz nauczycieli. Im to również należą się podziękowania.

W kolejnych dniach przedstawimy laureatów i ich osiągnięcia.

Na Olimpie ucztowali:

Wyróżnieni w dziedzinach artystycznych:
Maria Dolatowska, Paulina Bączek, Izabella Nowakowska, Paulina Olczak, Olga Lubanie i Wiktoria Bator.

Wyróżnieni w sporcie:
Kacper Łuczak, Filip Wełniak, Wiktor Garczewski, Błażej Szlauderbach, Martyna Cieślikiewicz.

Wyróżnieni w dziedzinie nauki:
Julianna Pioterek-Ślubowska, Jakub Nowak, Dominik Ossowski.

Copyrigcht © 2013 Nieoficjalna Strona Internetowa